Infuzja tlenowa

Czym jest infuzja tlenowa OrganicOxygen ?
Czysty Tlen Hiperbaryczny - unikalna technologia System tlenowy OrganicOxygen zapewnia wysokie stężenie tlenu dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz do infuzji aktywnych składników leczniczych i pielęgnujących. Urządzenie pobiera tlen z otaczającego powietrza (które zawiera do 21% tlenu), używając specjalistycznego systemu filtracji przez sito molekularne oddzielając tlen od azotu i pozostałych gazów.
 
Jak działa OrganicOxygen ?
Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem - czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Jedną z tajemnic skuteczności metody OrganicOxygen jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.
 
Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu OrganicOxy?
Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda organicoxygen rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się stanów zapalnych i rumienia, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.
 
Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu uczucie lekkiego powiewu po twarzy. Osoba wykonująca zabieg rozprowadza aktywne serum za pomocą specjalnego aplikatora i po zbliżeniu go na 1 milimetr do skóry wtłacza wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg jest bardzo bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień.
 
Jak długo trwa zabieg ?
Czas trwania zabiegu wynosi od 45 minut do 1,5 godziny. Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? Pierwsze efekty - napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia.
Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów.
 
Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
Program kuracji OrganicOxygen obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami

CENNIK

INFUZJA TLENOWA
twarz230,-
twarz+ szyja 

250;-

twarz + szyja + dekolt

300,-

KARNETY :
  4 zabiegów- 10%
  6 zabiegów- 15%
 10 zabiegów- 20%