Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg polegający na kontrolowanym podaniu dwutlenku węgla śródskórnie i podskórnie, przy pomocy urządzenia odpowiednio dawkującego ilość gazu. 

Dwutlenek węgla nauralnie występuje w organizmie, a gaz podany podczas zabiegu wędruje do płuc, gdzie jest w sposób naturalny wydalany, jako produkt przemiany gazowej. Karboksyterapia przynosi rewelacyjne efekty bez działań nieporządanych. 
Podanie podskórne dwutlenku węgla rozbija złogi tłuszczowe, silnie stymuluje rozpad tłuszczu oraz przyczynia się do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. Doskonale sprawdza się w walce z cellulitem oraz w redukcji tkanki tłuszczowej.

Rozszerzają się naczynia krwionośnie, dzięki czemu zanikają obrzęki, a tkanki są lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg stosuje się szczególnie dla osób ze skóra ziemistą, szarą oraz przy występowaniu cieni pod oczami.

Doskonałe rezultaty można również zaobserwować przy usuwaniu rozstępów oraz blizn.

System „Julie” jest pierwszą w Polsce inteligentną karboksyterapią, która posiada 5 autorskich systemów zabiegowych :

  • Smart & Intuitive – pierwszy system, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Aparat wskazuje miejsce iniekcji , dobiera odpowiednie parametry i samodzielnie odpowietrza system przed podaniem gazu.

  • Air Clean System - mechanizm gwarantujący całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Jest on niezbędny, aby znacząco zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych. ACS to gwarancja bezpieczeństwa i braku powikłań po zabiegu karboksyterapii

  • Double Heating System - jest to pierwszy tego typu system na świecie zastosowany w aparacie do karboksyterapii. DHS jest to opatentowane połączenie dwóch systemów podgrzewania dwutlenku węgla: wewnętrznego (elektronicznego) z systemem zewnętrznym, szczególnie efektywnym w przypadku wysokich przepływów dwutlenku
    węgla. DHS gwarantuje najniższe odczucia dyskomfortu u Klientów. 

  • Precision Flow Control - system precyzyjnej regulacji przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min. Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii

  • Hybrid Filtering System – jest to dwuetapowy proces filtrowania CO2. System pozwala uzyskać efekt synergii poprzez połączenie dwóch niezależnych filtrów cząsteczek stałych. Gwarantuje to zachowanie najwyższej sterylności podawanego gazu. 

Wskazania do zabiegu :

-cienie pod oczami

-zmarszczki

-ziemista, szara cera

-cellulit

-redukcja tkanki tłuszczowej

-usuwanie rozstępów oraz blizn

-poprawa jędrności i elastyczności skóry

 

Przeciwskazania do zabiegu :

-ciąża oraz okres laktacji

-menstruacja

-choroby serca

-nadciśnienie

-nowotwory i guzki niewiadomego pochodzenia

-strach przed igłami


CENNIK

KARBOKSYTERAPIA
 - brzuch190,-
 - uda200,-
 - pośladki200,-
 - brzuch + boczki230,-
 - uda + brzuch280,-
 - uda + pośladki270,-
 - brzuch + pośladki280,-
 - uda + pośladki + brzuch + boczki400,-
 - ramiona150,-
 - dłonie150,-
 - łokcie100,-
 - kolana140,-
 - biust150,-

 - rozstępy/blizny

od 100,-
 - zmiany łuszczycowe na ciele/głowieod 100,-
KARNETY:
   6 zabiegów- 15%
 10 zabiegów- 20%