Liposom MultiActive Ceramid

Liposom wzbogacony ceramidami, które, wraz z fosfolipidami stanowią ważny składnik substancji międzykomórkowej skóry, zwłaszcza jej warstwy wierzchniej. Bardzo skuteczny dla gruntownej odnowy warstwy rogowej naskórka, szczególnie w przypadku skóry suchej i łuszczącej się; nie zawiera olejków eterycznych.


Liposome MultiActive light

Działanie oraz skład podobny do Liposome Multi-Active Ceramide, lecz o mniejszej zawartości olejków oraz liposomów. Idealny dla cery tłustej w ciepłe dni oraz we wstępnej fazie pielęgnowania preparatami liposomowymi.


Liposome MultiActive Tea Tree

W składzie podobny do liposomu light. Zawiera dodatkow olejek z drzewa herbacianego. W związku z tym nadaje się szczególnie dla cery zanieczyszczonej i podatnej na niedoskonałości.

Liposome MultiActive Vitamin E + C

Zawiera olejek z wiesiołka, olejek jojoba, witaminy A+E, prowitaminę B5, kwas hialuronowy, oraz dużą ilość liposomów wielowarstwowych. Za sprawą właściwości liposomów składniki są bezpośrednio wchłaniane przez skórę, dzięki czemu jest ona doskonale nawilżona i odżywiona,
dodatkowo zastosowano duże dawki witamin E + C chroniących skórę przed czynnikami środowiskowymi takimi jak promienio-
wanie UV.

Krem intensive- do cery suchej i mieszanej

Bogaty krem z dużą ilością olejów, takich jak masło shea i olej z jojoba. Ponadto zawiera również witaminy E, witaminę A i prowitaminę B5. Są to szczególnie ważne witaminy, które chronią skórę, odżywiają i wspomagają jej rewitalizacji.


Krem Sensitive couperose - do cery naczynkowej

 Krem do cery naczynkowej (z wyciągiem z kasztanowca) . Zawiera takie same składniki jak inne kremy Sensitive, plus dodatkowo wyciąg z kasztanowca. Idealny dla cery naczyńkowej oraz z  czerwonymi przebarwieniami.


Krem pod oczy Dr. Baumann

Bogaty krem pod oczy  z olejkiem jojoba, witaminami A i E, prowitaminą B5 dla pielęgnacji delikatnej i przesuszonej skóry okolic oczu. Wygładza tzw. ”kurze łapki” oraz zapobiega tworzeniu się nowych.


Mleczko oczyszczające specjane

Łagodna emulsja oczyszczająca dla każdej cery. Pomimo niezwykle delikatnego działania doskonale odżywia i nawilża skórę dzięki m. in. olejkom, naturalnej witaminie E i substancjom nawilżającym. Jak zwykle w przypadku produktów firmy DR BAUMANN  zrezygnowano całkowicie z olejków mineralnych.


Tonik do twarzy- do skóry suchej

Dla cery normalnej, suchej tłustej i mieszanej. Usuwa zanieczyszczenia oraz pomaga zachować naturalną wartość pH skóry dając przyjemne uczucie świeżości. Stanowi ważny element przygotowujący przed dalszymi zabiegami kosmetycznymi.