Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg złuszczający, który polega na kontrolowanym usunięciu górnych warstw naskórka przy pomocy głowic, pokrytych pyłkiem diamentowym. Doskonale sprawdza się w niwelowaniu przebarwień posłonecznych, blizn po trądzikowych, poszerzonych porów, łojotoku, drobnych zmarszczek, rozstępów oraz w celu odświeżenia skóry i poprawy kolorytu. Złuszczenie górnych warstw naskórka sprzyja lepszej penetracji składników aktywnych, stosowanych po zabiegu, skóra staje się bardziej nawilżona, odżywiona, odzyskuje gładkość.

Mikrodermabrazji nie należy wykonywać u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczyniową oraz przy trądziku w aktywnej fazie. Najlepszych efektów udaje się osiągnąć  po wykonanej serii zabiegów.
          Warto pamiętać, że po złuszczaniu skóra zostaje pozbawiona płaszczu hydrolipidowego, jest podrażniona, dlatego niezwykle istotnym elementem jest jej właściwa pielęgnacja. Należy stosować preparaty nawilżająco-regenerujące, chronić przed promieniowaniem słonecznym, a także unikać sauny, basenu oraz solarium.


CENNIK

MIKRODERMABRAZJA
 - twarz150,-
 - twarz + szyja + dekolt180,-
KARNETY :
 - twarz 3 zabiegi390,-
 - twarz 5 zabiegów690,-
 - twarz + szyja + dekolt 3 zabiegi480,-
 - twarz + szyja + dekolt 5 zabiegów800,-