Zabiegi


Rekomendacje

Klaudia W.

Najlepsze rozpoczęcie dnia to właśnie zabieg w PIU :) profesjonalnie i w przemiłej atmosferze!

Katarzyna L.

PIU to idealny salon zarówno dla ciała jak i duszy. Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa. Polecam w 100% !!!

 

Monika B.

Mega zadowolona ,zrelaksowana odprężona:)polecam gabinet piękny czysciutki :)moja buzia promienieje po zabiegu .Polecam wszystkim panią które kochają dbać o Siebie i swoją skórę :)

Anna K.

Przepiękne, odprężające miejsce, nastrojowa atmosfera, profesjonalne zabiegi, serdeczna obsługa i przemiła właścicielka- tyle mogę powiedzieć o PIU Day spa! Gorąco polecam wszystkim Paniom jak i Panom !

Beata L.

Bardzo polecam salon PIU!!!
Miła, profesjonalna obsługa. Przyjemna atmosfera i wyjątkowe podejście do każdego klienta.
Czas spędzonych w salonie to całkowity relaks!

Paweł K.

Miejsce naprawde super profesjonalnie przygotowane. Obsługa i klimat naprawdę godny polecenia. Polecam wszystkim Paniom które chcą wyjść usatyfakcjonowane!

Marta Ś.

Serdecznie polecam Piu Day Spa. Miałam przyjemność skorzystać z paru zabiegów w tym miejscu i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Wykwalifikowany personel,kameralna atmosfera, kosmetyki i sprzęt najwyższej jakości.
Będę stałą klientką. :)

Agnieszka M.

Miła i sympatyczna atmosfera, zabieg kosmetyczny (karboksyterapia) wykonany na wysokim poziomie.. a co najważniejsze z wspaniałym efektem :) Polecam wszystkim :)

Marysia K

Niesamowita kameralna atmosfera, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klientek sprawia, ze czujemy sie w Piu wyjątkowo. Z pewnością tu wrócę, polecam!

Eryka

Bardzo Dziekuje za profesjonalną obsługę i śliczne paznokcie � Piękny salon z przemiłą atmosferą � Jestem bardzo zadowolona �